loader image
Zapisz się na bezpłatne kobiece warsztaty

Mamy Potencjał do zarabiania!

MAMY POTENCJAŁ DO ZARABIANIA
Co to za warsztaty?

Zapisz się na praktyczne warsztaty (3-4-5 grudnia)
i dowiedz się na czym możesz zarabiać!

Zapisz się na wydarzenie

Czy to szkolenie dla mnie? Tak, jeśli:
Dlaczego warto wziąć udział w wyzwaniu?
Harmonogram

WYZWANIE trwa 3 dni (3-4-5 grudnia) i jest prowadzone hybrydowo.

Widzimy się 2 razy na żywo w grupie na Facebooku: Mamy z Potencjałem. Spełniaj się i zarabiaj na swoim pomyśle. Materiały do samodzielnej pracy otrzymasz wyłącznie emailem. Zapisz się na wyzwanie, nawet jeśli jesteś w grupie, aby otrzymać ćwiczenia.

HARMONOGRAM

 1. SOBOTA 3.12 godz. 20:00 – szkolenie na żywo na Facebooku (część teoretyczna) +  zadanie praktyczne (email). 
 2. NIEDZIELA 4.12 godz. 10:00 –  zadanie praktyczne (email).
 3. PONIEDZIAŁEK 5.12 godz. 20:00 – szkolenie na żywo na Facebooku (podsumowanie efektów zadań i część teoretyczna). 
Aneta Biały

Kilka słów o mnie

Mama dwóch córek i szczęśliwa żona. Jestem lingwistką, która na co dzień aktywnie pracuje w sprzedaży i dzieli się swoją wiedzą jako edukatorka, trenerka biznesu i mentorka produktywnego działania. Specjalizuję się w przekuwaniu potencjału w pomysł na zarabianie. 

Od zawsze jestem kobietą niezależną. Mierzę wysoko i spełniam marzenia.  Jednak, kiedy po urlopie macierzyńskim wracałam do aktywności zawodowej, szukałam odpowiedzi na pytanie “co dalej”. Moja odpowiedź brzmiała “nie wiem”. Z głębi duszy słyszałam jednak szept, “to Twój czas na biznes”. Pragnęłam doświadczać macierzyństwa, czuć zawodowe spełnienie i pozostawać niezależną finansowo. Dochodowy pomysł na siebie był rozwiązaniem. 

Słowa “nie wiem” towarzyszą większości kobiet w obliczu zawodowej zmiany lub powrotu do aktywności po dłużej przerwie. Ta odpowiedź motywuje mnie i jest wrosła w moją misję. Pragnę, aby kobiety holistycznie odkrywały pełnię swojego potencjału i go monetyzowały. Dlatego wspieram w znajdowaniu pomysłu na biznes i strategicznym działaniu na drodze do sukcesu. 

Jestem doskonałym przykładem, że możliwe jest łączenie macierzyństwa z rozwojem kariery, pracy na etacie z własnym biznesem, codzienności z realizacją marzeń. Na wszystko znajdzie się przestrzeń, kiedy zdefiniujesz swoje pragnienia i odkryjesz, że masz wystarczające zasoby, żeby tego dokonać. Od pomysłu do realizacji! 

Opinie

Co mówią kobiety o społeczności i wsparciu MMM?

 • Aneta jest osobą, która zaraża pozytywną energią. Cechuje ją wysoka kultura osobista, melodyjny, zaczarowany głos i uśmiech dla każdego. Potrafi zmotywować oraz skutecznie zachęcić do działania, do wyznaczania sobie celów, a co ważniejsze do ich osiągania! Potrafi myśleć nieszablonowo. Jej autorskie pomysły pokazywane m. in. na koncie IG @my_mamy_moc w postaci inspirujących poniedziałków czy refleksyjnych czwartków są dla mnie (i myślę, że nie tylko dla mnie) inspiracją na co dzień. Aneta ma po prostu w sobie magię. Podziwiam ją za zaangażowanie, wytrwałość i wiarę w to, że warto!
  Ola, matematyk, mama Kuby
 • Czytam Twoje felietony i są bardzo prawdziwe. Czasem czuję, jakbym czytała o sobie. Powiem Ci, że bardzo mi pomogły. Uświadomiłam sobie, że nie muszę być doskonała, żeby właśnie być doskonała, wiedzieć gdzie odpuścić i zająć się ważniejszymi sprawami, tak na 100 % i nie czuć wyrzutów sumienia, że innym rzeczom nie poświęcam czasu. Dziękuję za inspirację!
  Agnieszka, manikiurzystka i fotograf dziecięcy, mama dwójki
 • Nie sądziłam, że trafiając na My Mamy Moc odnajdę w sobie odwagę do podjęcia decyzji o zmianie pracy. Zamiar chodził mi po głowie, ale nie miałam wystarczającej motywacji. Bałam się, że z małym dzieckiem nie dam rady przebranżowić się. Aneta mnie zainspirowała i dodała mi odwagi, której mi brakowało. Teraz wiem, że świadoma swoich wartości, talentów i potrzeb, mogę mierzyć wysoko, a strach przed nieznanym to tylko emocja.
  Milena, specjalista ds. obsługi klienta, mama Antoniego
 • Dobrze się czyta, świetnie słucha. Jako mama często powtarzam sobie, że nie mam czasu, siły, ochoty na zmianę czegokolwiek w swoim życiu. Boję się zmian. Chyba czas coś zmienić i uwierzyć w swoją siłę. Po wysłuchaniu relacji nakręciłam się na wyjście z marazmu, w który wpadłam. Matki mają moc! To będzie od dzisiaj moja poranna afirmacja!
  Paulina, nauczycielka angielskiego, mama Zosi i Mateusza
 • Trafiłam tutaj przypadkowo poszukując czegoś w temacie samorozwoju. Konkretne wskazówki, pytania, które dają miejsce na przemyślenia. Fajnie, że jest takie miejsce w sieci. Dzięki Anecie wiem, że jako Matka mam prawo się troszczyć o siebie, szanować swój czas, mieć odwagę zmieniać swoje życie. Jestem dumną, świadomą mamą, która ma Moc!
  Agata, specjalista ubezpieczeń, mama Stanisława
 • Aneta z MMM inspiruje i motywuje do działania! Udowadnia, że chcieć to móc i zaraża tym podejściem innych 🙂 Proponuje konkretne narzędzia by małymi krokami osiągać wielkie cele.
  Ola, marketingowiec, mama Zosi i Franka
 • Ola, matematyk, mama Kuby
  Aneta jest osobą, która zaraża pozytywną energią. Cechuje ją wysoka kultura osobista, melodyjny, zaczarowany głos i uśmiech dla każdego. Potrafi zmotywować oraz skutecznie zachęcić do działania, do wyznaczania sobie celów, a co ważniejsze do ich osiągania! Potrafi myśleć nieszablonowo. Jej autorskie pomysły pokazywane m. in. na koncie IG @my_mamy_moc w postaci inspirujących poniedziałków czy refleksyjnych czwartków są dla mnie (i myślę, że nie tylko dla mnie) inspiracją na co dzień. Aneta ma po prostu w sobie magię. Podziwiam ją za zaangażowanie, wytrwałość i wiarę w to, że warto!
 • Agnieszka, manikiurzystka i fotograf dziecięcy, mama dwójki
  Czytam Twoje felietony i są bardzo prawdziwe. Czasem czuję, jakbym czytała o sobie. Powiem Ci, że bardzo mi pomogły. Uświadomiłam sobie, że nie muszę być doskonała, żeby właśnie być doskonała, wiedzieć gdzie odpuścić i zająć się ważniejszymi sprawami, tak na 100 % i nie czuć wyrzutów sumienia, że innym rzeczom nie poświęcam czasu. Dziękuję za inspirację!
 • Milena, specjalista ds. obsługi klienta, mama Antoniego
  Nie sądziłam, że trafiając na My Mamy Moc odnajdę w sobie odwagę do podjęcia decyzji o zmianie pracy. Zamiar chodził mi po głowie, ale nie miałam wystarczającej motywacji. Bałam się, że z małym dzieckiem nie dam rady przebranżowić się. Aneta mnie zainspirowała i dodała mi odwagi, której mi brakowało. Teraz wiem, że świadoma swoich wartości, talentów i potrzeb, mogę mierzyć wysoko, a strach przed nieznanym to tylko emocja.
 • Paulina, nauczycielka angielskiego, mama Zosi i Mateusza
  Dobrze się czyta, świetnie słucha. Jako mama często powtarzam sobie, że nie mam czasu, siły, ochoty na zmianę czegokolwiek w swoim życiu. Boję się zmian. Chyba czas coś zmienić i uwierzyć w swoją siłę. Po wysłuchaniu relacji nakręciłam się na wyjście z marazmu, w który wpadłam. Matki mają moc! To będzie od dzisiaj moja poranna afirmacja!
 • Agata, specjalista ubezpieczeń, mama Stanisława
  Trafiłam tutaj przypadkowo poszukując czegoś w temacie samorozwoju. Konkretne wskazówki, pytania, które dają miejsce na przemyślenia. Fajnie, że jest takie miejsce w sieci. Dzięki Anecie wiem, że jako Matka mam prawo się troszczyć o siebie, szanować swój czas, mieć odwagę zmieniać swoje życie. Jestem dumną, świadomą mamą, która ma Moc!
 • Ola, marketingowiec, mama Zosi i Franka
  Aneta z MMM inspiruje i motywuje do działania! Udowadnia, że chcieć to móc i zaraża tym podejściem innych 🙂 Proponuje konkretne narzędzia by małymi krokami osiągać wielkie cele.

© 2022 My Mamy Moc  | Regulamin | Polityka prywatności