loader image
Zapisz się na bezpłatne kobiece szkolenie

Jak w 4 krokach odkryć biznesowy pomysł na siebie i na nim zarabiać?

CZY KTORAŚ Z PONIŻSZYCH SYTUACJI JEST CI ZNANA?

daj sobie szansę. ODKRYJ pełną moc własnego potencjału i ZACZNIJ NA NIM ZARABIAĆ!
ZAPISZ SIĘ NA bezpłatny WEBINAR, który pomoże Ci znaleźć odpowiedź. 

Zapis na webinar
webinar: Jak w 4 krokach odkryć biznesowy pomysł na siebie i na nim zarabiać?

Zapisz się na wydarzenie

Czy to webinar dla mnie? Tak, jeśli:
Harmonogram

Webinar na żywo odbędzie się 1.02.2023 (środa) o godz. 20:00

Link do szkolenia otrzymasz emailem, dlatego sprawdź pocztę na dzień i kwadrans przed webinarem. 

 1. Zapisz się na webinar. 
 2. Wejdź na swój email i kliknij w link potwierdzający zapis na wydarzenie (sprawdź folder spam i ofert).
 3. Wiadomość z linkiem do webinaru na żywo otrzymasz 31.01 (na dzień) i kwadrans przed spotkaniem. 
 4. Szkolenie odbędzie się na zewnętrznej platformie.
 5. Bądź punktualnie, ponieważ obowiązuje limit 100 uczestniczek. 
Dlaczego warto wziąć udział w webinarze?

Sprawdź opinie uczestniczek moich szkoleń

W tej małej filigranowej dziewczynce jaką jest Anetka jest mnóstwo ciepła, uśmiechu i pogody, ale również merytoryki, dyscypliny i konsekwencji.
Podziwiam, szanuję i sympatyzuję.

Marzena Ilnicka

To my dziękujemy za moc praktycznych wskazówek i porad, za uśmiech, rozmowy i uporządkowanie naszych myśli. Jesteśmy w kontakcie.

Ola Kaczmarek

3 dni sprawiły, że inaczej patrzę na wiele kwestii dotyczących moich pomysłów na biznes ale również na siebie. Odkryłam swoją motywację (… że wcale nie są nią pieniądze). Dobrze się poczułam czytając odpowiedzi na pytanie w czym jestem dobra i to mnie uświadomiło, że bardzo często nie doceniam siebie. Poczułam swoją misję i jestem w stanie jasno ją określić, a to wszystko dzięki Tobie Aneto! Dziękuję Ci za pomoc w niemarnowaniu czasu. Sama szukam, sprawdzam i analizuję ale ten warsztat pomógł mi ruszyć z miejsca i zaufać swojemu wnętrzu – mojej intuicji, którą często odstawiałam na półkę. Dziękuję za tą dobrą moc Aneto, pozdrawiam Cię serdecznie.

Magdalena Kamińska-Górska

I to faktycznie jest dla mnie fundament. W sedno! Rozbraja mnie zupełnie podejście, że byznesu zaczynamy szukać ‘w sobie’, żeby zatrzymać się, zajrzeć… określić wartości… to w ogóle eksploduje w głowie i tak bardzo jest potrzebne. Dla mnie odkrywcze, żeby nie od tej strony… I to jest piękny początek do nowego, innego… nawet nie tylko biznesu, ale życia w ogóle. A fragment z tym towarzyszem życiowym, że to ja dla siebie… Fantastyczne! Gratuluje. Czysta przyjemność Cię słuchać.

Monika Miki
Aneta Biały

Kilka słów o mnie

Mama dwóch córek. Jestem lingwistką, która na co dzień aktywnie pracuje w sprzedaży i dzieli się swoją wiedzą jako edukatorka, trenerka biznesu i mentorka produktywnego działania. Specjalizuję się w wykorzystywaniu potencjału do zarabiania. 

Wydawać by się mogło, że od zawsze jestem kobietą niezależną. Jednak, kiedy po urlopie macierzyńskim wracałam do aktywności zawodowej, szukałam odpowiedzi na pytanie “co dalej”. Moja odpowiedź brzmiała “nie wiem”. Denerwowało mnie to. zawieszenie, bo z głębi duszy słyszałam szept, mojego uśpionego wieloletnim etatem potencjału, “to Twój czas na biznes”. Pragnęłam doświadczać macierzyństwa i realizować się. Czuć lekkość i zawodowe spełnienie pozostając niezależną finansowo. Znalezienie dochodowego pomysłu na siebie w zgodzie z własnym potencjałem było rozwiązaniem. 

Słowa “nie wiem” towarzyszą większości kobiet w obliczu zawodowej zmiany lub powrotu do aktywności po dłużej przerwie. Ta odpowiedź motywuje mnie do działania i wrosła w moją misję. Pragnę, aby kobiety holistycznie odkrywały pełnię swojego potencjału i na nim zarabiały. Dlatego wspieram w znajdowaniu pomysłu na biznes i strategicznym rozwijaniu swojego biznesowego projektu z wykorzystaniem siły Internetu, która zapewnia elastyczność, jak żadna inna forma. 

Udowadniam, że możliwe jest łączenie macierzyństwa z rozwojem kariery, pracy na etacie z własnym biznesem, codzienności z realizacją marzeń. Na wszystko znajdzie się przestrzeń, kiedy zdefiniujesz swoje zawodowe pragnienia i odkryjesz, że masz wystarczające zasoby, żeby tego dokonać. A ja pomogę Tobie odkryć je i wdrożyć. 

Od pomysłu do biznesu! 

Opinie

Co mówią kobiety o społeczności i wsparciu MMM?

 • Aneta jest osobą, która zaraża pozytywną energią. Cechuje ją wysoka kultura osobista, melodyjny, zaczarowany głos i uśmiech dla każdego. Potrafi zmotywować oraz skutecznie zachęcić do działania, do wyznaczania sobie celów, a co ważniejsze do ich osiągania! Potrafi myśleć nieszablonowo. Jej autorskie pomysły pokazywane m. in. na koncie IG @my_mamy_moc w postaci inspirujących poniedziałków czy refleksyjnych czwartków są dla mnie (i myślę, że nie tylko dla mnie) inspiracją na co dzień. Aneta ma po prostu w sobie magię. Podziwiam ją za zaangażowanie, wytrwałość i wiarę w to, że warto!
  Ola, matematyk, mama Kuby
 • Czytam Twoje felietony i są bardzo prawdziwe. Czasem czuję, jakbym czytała o sobie. Powiem Ci, że bardzo mi pomogły. Uświadomiłam sobie, że nie muszę być doskonała, żeby właśnie być doskonała, wiedzieć gdzie odpuścić i zająć się ważniejszymi sprawami, tak na 100 % i nie czuć wyrzutów sumienia, że innym rzeczom nie poświęcam czasu. Dziękuję za inspirację!
  Agnieszka, manikiurzystka i fotograf dziecięcy, mama dwójki
 • Nie sądziłam, że trafiając na My Mamy Moc odnajdę w sobie odwagę do podjęcia decyzji o zmianie pracy. Zamiar chodził mi po głowie, ale nie miałam wystarczającej motywacji. Bałam się, że z małym dzieckiem nie dam rady przebranżowić się. Aneta mnie zainspirowała i dodała mi odwagi, której mi brakowało. Teraz wiem, że świadoma swoich wartości, talentów i potrzeb, mogę mierzyć wysoko, a strach przed nieznanym to tylko emocja.
  Milena, specjalista ds. obsługi klienta, mama Antoniego
 • Dobrze się czyta, świetnie słucha. Jako mama często powtarzam sobie, że nie mam czasu, siły, ochoty na zmianę czegokolwiek w swoim życiu. Boję się zmian. Chyba czas coś zmienić i uwierzyć w swoją siłę. Po wysłuchaniu relacji nakręciłam się na wyjście z marazmu, w który wpadłam. Matki mają moc! To będzie od dzisiaj moja poranna afirmacja!
  Paulina, nauczycielka angielskiego, mama Zosi i Mateusza
 • Trafiłam tutaj przypadkowo poszukując czegoś w temacie samorozwoju. Konkretne wskazówki, pytania, które dają miejsce na przemyślenia. Fajnie, że jest takie miejsce w sieci. Dzięki Anecie wiem, że jako Matka mam prawo się troszczyć o siebie, szanować swój czas, mieć odwagę zmieniać swoje życie. Jestem dumną, świadomą mamą, która ma Moc!
  Agata, specjalista ubezpieczeń, mama Stanisława
 • Aneta z MMM inspiruje i motywuje do działania! Udowadnia, że chcieć to móc i zaraża tym podejściem innych 🙂 Proponuje konkretne narzędzia by małymi krokami osiągać wielkie cele.
  Ola, marketingowiec, mama Zosi i Franka
 • Ola, matematyk, mama Kuby
  Aneta jest osobą, która zaraża pozytywną energią. Cechuje ją wysoka kultura osobista, melodyjny, zaczarowany głos i uśmiech dla każdego. Potrafi zmotywować oraz skutecznie zachęcić do działania, do wyznaczania sobie celów, a co ważniejsze do ich osiągania! Potrafi myśleć nieszablonowo. Jej autorskie pomysły pokazywane m. in. na koncie IG @my_mamy_moc w postaci inspirujących poniedziałków czy refleksyjnych czwartków są dla mnie (i myślę, że nie tylko dla mnie) inspiracją na co dzień. Aneta ma po prostu w sobie magię. Podziwiam ją za zaangażowanie, wytrwałość i wiarę w to, że warto!
 • Agnieszka, manikiurzystka i fotograf dziecięcy, mama dwójki
  Czytam Twoje felietony i są bardzo prawdziwe. Czasem czuję, jakbym czytała o sobie. Powiem Ci, że bardzo mi pomogły. Uświadomiłam sobie, że nie muszę być doskonała, żeby właśnie być doskonała, wiedzieć gdzie odpuścić i zająć się ważniejszymi sprawami, tak na 100 % i nie czuć wyrzutów sumienia, że innym rzeczom nie poświęcam czasu. Dziękuję za inspirację!
 • Milena, specjalista ds. obsługi klienta, mama Antoniego
  Nie sądziłam, że trafiając na My Mamy Moc odnajdę w sobie odwagę do podjęcia decyzji o zmianie pracy. Zamiar chodził mi po głowie, ale nie miałam wystarczającej motywacji. Bałam się, że z małym dzieckiem nie dam rady przebranżowić się. Aneta mnie zainspirowała i dodała mi odwagi, której mi brakowało. Teraz wiem, że świadoma swoich wartości, talentów i potrzeb, mogę mierzyć wysoko, a strach przed nieznanym to tylko emocja.
 • Paulina, nauczycielka angielskiego, mama Zosi i Mateusza
  Dobrze się czyta, świetnie słucha. Jako mama często powtarzam sobie, że nie mam czasu, siły, ochoty na zmianę czegokolwiek w swoim życiu. Boję się zmian. Chyba czas coś zmienić i uwierzyć w swoją siłę. Po wysłuchaniu relacji nakręciłam się na wyjście z marazmu, w który wpadłam. Matki mają moc! To będzie od dzisiaj moja poranna afirmacja!
 • Agata, specjalista ubezpieczeń, mama Stanisława
  Trafiłam tutaj przypadkowo poszukując czegoś w temacie samorozwoju. Konkretne wskazówki, pytania, które dają miejsce na przemyślenia. Fajnie, że jest takie miejsce w sieci. Dzięki Anecie wiem, że jako Matka mam prawo się troszczyć o siebie, szanować swój czas, mieć odwagę zmieniać swoje życie. Jestem dumną, świadomą mamą, która ma Moc!
 • Ola, marketingowiec, mama Zosi i Franka
  Aneta z MMM inspiruje i motywuje do działania! Udowadnia, że chcieć to móc i zaraża tym podejściem innych 🙂 Proponuje konkretne narzędzia by małymi krokami osiągać wielkie cele.

© 2023 My Mamy Moc  | Regulamin | Polityka prywatności