loader image
Bezpłatne wydarzenie online - rejestracja

Sales Summit
Zaplanuj 6-cyfrowy
biznes w 7 dni!

Wydarzenie wiosny 2024!

7-dniowe bezpłatne wydarzenie online na żywo
14 - 20 kwietnia 2024

MY MAMY MOC SALES SUMMIT

Jak zbudować dochodowy biznes będąc na etacie?
Zaplanuj 6-cyfrowy biznes w 7 dni.

Marzysz o prowadzeniu własnego biznesu, który nie tylko przyniesie Ci satysfakcję, ale też stabilność finansową?

ZANURZ SIĘ W ŚWIECIE MOŻLIWOŚCI:
gdzie sprzedaż staje się Twoim największym atutem,
a Ty - mistrzynią swojego biznesowego losu.

Bezpłatne wydarzenie online na żywo
Zaplanuj 6-cyfrowy biznes w 7 dni!

7-dniowy Sales Summit
14 - 20 kwietnia 2024

Od dawna myślisz o biznesie?

Może już masz pierwsze testy za sobą. Możliwe, że pojawili się pierwsi klienci. Boisz się.
Trudno postawić na jedną kartę.
Szczególnie, że nie wiesz, czy osiągniesz takie wyniki sprzedażowe, które dadzą Ci poczucie wolności.
To dobrze, że jesteś świadoma trudności.

Bardzo możliwe, że obawiasz się, czy wygenerujesz potrzebną sprzedaż i zaplanujesz biznes tak, aby ta sprzedaż była dochodowa.

Prawdą jest, że dopiero wtedy biznes daje wolność. 

ZACZNIJ ZAUWAŻAĆ SPRZEDAŻ!
Jak Sales Summit wpłynie na Ciebie?

Dla kogo jest Sales Summit?

Dla ambitnej kobiety, gotowej na zmianę. Jeśli czujesz, że:

Wyobraź sobie, że możesz:

Pokochasz każdy moment Sales Summit, w którym będziesz uczyć się, jak zbudować biznes, który daje wolność.
Harmonogram

Program Sales Summit

Spotkania na grupie na Facebooku i na Zoom. Linki po zapisie.
Odkryj, jak każdy dzień odczarowuje sprzedaż, oswaja ją, a Ciebie przybliża do strategicznego planowania dochodowej strategii na sprzedaż we własnym biznesie. 

Ważne:
Nagrania pozostają na grupie do 22 kwietnia 2024 do późnego wieczora.

Dzień 1
14 kwietnia 2024
godz. 18:00

Webinar (FB, do 60 minut):
Fundamenty biznesu, czyli przygotuj się mentalnie na dochodową sprzedaż.

Dzień 2
15 kwietnia 2024
godz. 18:00

Webinar (FB, do 30 minut):
Sprzedawalny wyróżnik biznesowy.
Moderowana część networkingowo-warsztatowa (ZOOM, do 60 minut).

Dzień 3
16 kwietnia 2024
godz. 18:00

Webinar (FB, do 60 minut):
Dochodowy produkt – szybka weryfikacja “odwrócona”.

Dzień 4
17 kwietnia 2024
godz. 18:00

Webinar (FB, do 30 minut):
Relacja klient – produkt.
Profil klienta, który kupuje. Sprzedaż produktu, który nie istnieje.
Moderowana część networkingowo-warsztatowa (ZOOM, do 60 minut).

Dzień 5
18 kwietnia 2024
godz. 18:00

Webinar (FB, do 60 minut):
Strategia marketingowa – przygotowanie do sprzedaży.
Zdobywanie uwagi i zainteresowania klienta.

Dzień 6
19 kwietnia 2024
godz. 18:00

Webinar (FB, do 60 minut):
Sprzedaż jako strategia biznesowa.

Dzień 7
20 kwietnia 2024
UWAGA: godz. 9:30

Webinar (FB, do 30 minut):
Błędy, które nie pozwalają Ci skutecznie sprzedawać. 
Moderowane warsztaty (ZOOM, do 60 minut). 

Co dalej?

W trakcie i po spotkaniach Sales Summit zaczniesz wdrażać zmiany do swojego biznesu. Pojawią się pytania i wątpliwości. Dlatego przygotowałam 2 dodatkowe spotkania, aby wesprzeć Cię w tym procesie.
Spotkania odbędą się na tej samej grupie na Facebooku i na Zoom.

Follow-up Sessions
7 maja 2024
21 maja 2024
godz. 18:00

Ważne:

Jeśli nie możesz uczestniczyć na żywo, nagrania z follow-up sessions będą na grupie przez kolejne 2 dni.

Sales Summit
pokaże Ci, jak budować biznes, który daje wolność.

Dlaczego organizuję sales summit?

Konsultuję biznesy, jestem mentorką i strategiem, aktywnym praktykiem sprzedaży. Wierzę, że w biznesie warto zadbać o flow i to tak szybko, jak to możliwe. Flow wymaga dochodowości na odpowiednim poziomie i tutaj zauważam pewną stałą. Największym wyzwaniem w budowaniu silnego i stabilnego biznesu jest sprzedaż. Umiejętna sprzedaż jest jedyną drogą do zysków w biznesie, a co za tym idzie – uwalniania czasu i wolności finansowej. Moją misją w ramach inicjatywy My Mamy Moc jest dotarcie do kobiet z wizją rozwojowych 6-cyfrowych biznesów opartych na mocnych fundamentach i nauczenie ich uważności na sprzedaż. W moim przekonaniu, sprzedaż jest naturalna i piękna i potrafi być diabelnie skuteczna, gdy obdarzysz ją odpowiednią atencją. Wyzwala dobrą energię, szacunek i radość u klienta i przedsiębiorczyni. Sales Summit jest moją odpowiedzią na ciszę, jaką słyszę podczas mentoringu, gdy zadaję pytanie: “A jak zamierzasz na tym zarabiać?”. Bądź w stanie odpowiedzieć na nie. Przyjdź na Summit i zacznij myśleć o sprzedaży. 

Sprawdź opinie uczestniczek moich szkoleń

3 dni sprawiły, że inaczej patrzę na wiele kwestii dotyczących moich pomysłów na biznes ale również na siebie. Odkryłam swoją motywację (… że wcale nie są nią pieniądze). Dobrze się poczułam czytając odpowiedzi na pytanie w czym jestem dobra i to mnie uświadomiło, że bardzo często nie doceniam siebie. Poczułam swoją misję i jestem w stanie jasno ją określić, a to wszystko dzięki Tobie Aneto! Dziękuję Ci za pomoc w niemarnowaniu czasu. Sama szukam, sprawdzam i analizuję ale ten warsztat pomógł mi ruszyć z miejsca i zaufać swojemu wnętrzu – mojej intuicji, którą często odstawiałam na półkę. Dziękuję za tą dobrą moc Aneto, pozdrawiam Cię serdecznie.

Magda Kamińska-Górska
Wysoka Wrażliwość w Rodzinie

www.mkaminska.pl

Przejście od genezy biznesu, misji i wizji do sprzedaży. Od tego dla kogo, po co i dlaczego budujesz biznes, przez narzędzia i przygotowanie kampanii. Aneta towarzyszy na każdym kroku, wspiera merytorycznie i emocjonalnie. Anecie zależy na klientkach, na nas, to jest cenne ponieważ poprzez przykład uczy, że sprzedać można wiele rzeczy, ale sprzedać z uważnością na klienta, to jest wyższa półka. I to biorę ze współpracy z Anetą.

Ewa Joanna Sankowska Mentorka Rytuałów Dobrostanu

www.ewajoannasankowska.pl

I to faktycznie jest dla mnie fundament. W sedno! Rozbraja mnie zupełnie podejście, że biznesu zaczynamy szukać ‘w sobie’, żeby zatrzymać się, zajrzeć… określić wartości… to w ogóle eksploduje w głowie i tak bardzo jest potrzebne. Dla mnie odkrywcze, żeby nie od tej strony… I to jest piękny początek do nowego, innego… nawet nie tylko biznesu, ale życia w ogóle. A fragment z tym towarzyszem życiowym, że to ja dla siebie… Fantastyczne! Gratuluje. Czysta przyjemność Cię słuchać.

Monika Miki

Gorąco polecam każdemu szukającemu wartościowej wiedzy i wsparcia biznesowego. Jestem zachwycona, że dołączyłam do tej społeczności z kilku ważnych powodów – mnóstwo wartościowej wiedzy, wsparcie i motywacja,  pozytywna energia. Jestem bardzo zadowolona z postępu, jaki zrobiłam. Zdobyłam wiele nowej wiedzy i umiejętności, które przekładają się na konkretny rozwój mojego projektu biznesowego. Aneto, Twoje zaangażowanie i wsparcie są nieocenione! Cieszę się, że mogę być częścią Akademii i korzystać z Twojego doświadczenia i wiedzy. Dzięki Tobie czuję się pewniejsza siebie i gotowa do osiągania sukcesu w biznesie. Dziękuję Ci za to!

Anita Sitkiewicz Edukatorka finansowa kobiet

Niezależna Portmonetka

Chociaż znam swoją motywację wewnętrzną, to bez pomocy Anety już dawno bym odpuściła rozwój swojego biznesu, tego co chce robić, jak mogę wpływać i realnie pomagać ludziom w odgracaniu i organizacji ich przestrzeni domowej, ale również wspieraniu innych kobiet w dbaniu o ich ład i porządek w domu. Aneta przedstawia nam małe kroki, które musimy jako przyszłe przedsiębiorczynie bądź już obecne, pokonać, żeby nasz sukces naprawdę mógł się wydarzyć w życiu, a nie tylko w naszych marzeniach i oczekiwaniach.

Magdalena Szczudrawa Ekspertka declutteringu

www.mamawporzadku.pl

W tej małej filigranowej kobiecie  jest mnóstwo ciepła, uśmiechu i pogody, ale również merytoryki, dyscypliny i konsekwencji.
Podziwiam, szanuję i sympatyzuję. Warto czerpać energię z tego źródła.

Marzena Ilnicka
Hipnoterapeutka
poznaj mnie bliżej

Kilka słów...

Cześć! Nazywam się Aneta Biały i jestem strategiem 6-cyfrowych biznesów. Właścicielką spółki Business Flow i założycielką inicjatywy My Mamy Moc, którą wspieram kobiety w rozwoju dochodowych biznesów z przestrzenią na celebrowanie życia.

Jestem certyfikowaną mentorką z akredytacją VCC i absolwentką “Szkoły Mentorów” Petra Consulting. Wykorzystuje procesy jako skuteczne narzędzia do przeprowadzania przez zmianę. A jako trenerka mocno akcentuję zastosowanie informacji w praktyce.

Moją unikalną mocą jest uważność na potencjał sprzedażowy osób, którym pomagam. Wpływają na to, między innymi, moje wieloletnie profesje – stratega i praktyka sprzedaży w sektorach B2B i B2C.

Odczarowuję sprzedaż. Z mojego doświadczenia wynika, że sprzedaż to umożliwienie klientowi zakupu, dzięki doskonałej komunikacji i budowaniu relacji. Taka sprzedaż oparta jest na wartości i wzajemnym szacunku. Jako certyfikowana praktyk komunikacji transformującej w biznesie, pokazuję sposoby na budowanie trwałych relacji z klientami i partnerami, co przekłada się na efekty sprzedażowe oparte na solidnej strategii biznesowej, którą projektuję dla Ciebie.

Prywatnie, jestem fanką odkrywania świata – tego dalszego przez podróże, i tego – bliskiego, gdy na nowo odkrywam codzienność towarzysząc moim córkom w dorastaniu.

© My Mamy Moc  | Regulamin | Polityka prywatności