loader image
Mapa Marzeń, czyli
Scenariusz Mocy 2023
program z cyklu: mama planuje rok dla siebie

Mapa Marzeń, czyli Scenariusz Mocy 2023

Chcesz, żeby rok 2023 przyniósł pomyślne dla Ciebie rozwiązania? Wyznacz poprawnie cele. Stwórz przy mojej pomocy swoją Mapę Marzeń, czyli Scenariusz Mocy 2023, dzięki któremu Twoje działania będą spójne z Tobą, nabiorą sensu i praktycznego wymiaru. Zaplanuj swoje sukcesy w 2023 roku!
Co zyskujesz dzięki dołączeniu do programu Scenariusz Mocy 2023?
Kobieto Mocy! Na co dzień, często stawiasz dzieci, swoich bliskich i dalszych na pierwszym miejscu. Zadbaj o siebie w nowym roku! Skup się na własnych pragnieniach, a nie na oczekiwaniach innych.
Chcesz, żeby rok 2023 przyniósł pomyśle dla Ciebie rozwiązania? Wyznacz odpowiednio cele, które będą pracować dla Ciebie, a nie Ty dla nich!
Czego mogę się spodziewać?
Harmonogram Programu Scenariusz Mocy 2023
 
Przygotowanie:
W niedzielę 18.12 o godz. 20:00 otrzymasz email z dokładnym harmonogramem Programu oraz linkiem do spotkania na żywo
 
Praca samodzielna: 
W dniach 19.12-23.12 o godz. 9:00, codziennie, otrzymujesz ode mnie  email z zadaniem. Będą to pytania, które pomogą Ci znaleźć odpowiedzi w powyższym procesie i pozwolą na przygotowanie się do stworzenia działającej Mapy Marzeń 2023.
 
Spotkanie na żywo:
Po świętach, w środę, 28.12.22 widzimy się na żywo* od 10.00 i wspólnie tworzymy graficzne Scenariusze Mocy 2023.  Swoją mapę budujesz krok po kroku przy moim prowadzeniu w procesie.
*Z uwagi na wydarzenie na żywo, limit dostępnych miejsc może być ograniczony do 50 osób. Zachęcam do udziału na żywo, bo to będzie kobiecy krąg pozytywnej i aktywizującej mocy!
 
Powtórka nagrania: 
Nagranie z sesji na żywo dostępne do 6.01.2023r. Link otrzymasz emailem, więc możesz samodzielnie stworzyć Mapę Mocy w dowolnym momencie. 
 
scenariusz mocy 2023 dlaczego warto?

Jeśli zależy Ci na mądrym wykorzystywaniu czasu, którego masz wiecznie za mało, to pozwól sobie pomóc i zaplanuj konkretne działania, które wyniosą Ciebie i Twoje marzenia na wyższy poziom efektywności.   

Ile kosztuje udział w Programie?

Zależy mi na tym, abyś mogła sobie pozwolić finansowo na udział w tym ważnym dla Ciebie i Twoich planów Programie i z dobrą energią rozpoczęła rok 2023!

Twoja inwestycja to 77zł
Jeśli wpiszesz kod: DOBRY START otrzymasz zniżkę niespodziankę. Sprawdź jaką 😉

UWAGA: 
Do programu możesz dołączyć w dniach 1-17 grudnia 2022r.

Czy wystawiam faktury?

Oczywiście. Podaj dane podczas zakupów. Fakturę otrzymasz emailem. 

Masz pytania?

Napisz na kontakt@mymamymoc.pl lub użyj formularza kontaktowego w zakładce Kontakt.

ZAPLANUJ SWOJE SUKCESY W 2023 ROKU!
Kilka słów o mnie i o tym, dlaczego możesz mi zaufać

Mama dwóch córek. Lingwistka, ekspertka sprzedaży, edukatorka, trenerka biznesu i mentorka produktywnego działania. Jestem przykładem na mądre wykorzystanie swoich mocy, jakie drzemią w każdej z nas i przekształcaniu je w biznes.

Pomagam holistycznie odkryć potencjał i na nim zarabiać. Wyznaję zasadę, że “biznes zaczyna się od Ciebie”, dlatego pomagam Kobietom zmonetyzować swoją wiedzę, umiejętności i historię. 

Ze mną przejdziesz drogę od pomysłu do biznesu!

A dlaczego warto ze mną planować?

Od zawsze jestem kobietą niezależną. Mierzę wysoko i spełniam marzenia. Od kilkunastu lat, podsumowuję mijający i planuję kolejny rok. Tworzę swój “Plan Lotu” – jak nazywam malutki notes z moimi zapiskami, który potrafi mnie zaskoczyć, bo za każdym razem, gdy go otwieram okazuje się, że realizuję większość swoich planów. 

Tak było ze studiami za granicą, na które zarobiłam i skończyłam z wyróżnieniem, czy miesięczną podróżą poślubną na Malediwy i Sri Lankę, bo pragnęłam poczuć, jak to jest mieć “prawdziwy miesiąc miodowy”. 
 
Każda z nas planując mądrze może spełniać swoje marzenia. Wiele ograniczeń istnieje tylko w naszej głowie. Warto planować działania, które mają zaprowadzić nas tam, gdzie chcemy być.
 
Dlatego widzę Cię w kręgu Kobiet, które wspólnie ze mną będą tworzyły własne Mapy Marzeń, czyli Scenariusz Mocy 2023.
 
To będzie kobiecy krąg pozytywnej i aktywizującej mocy! Zapraszam!
❤️

© 2022 My Mamy Moc  | Regulamin | Polityka prywatności