loader image
Odkryj swój wyróżnik i znajdź dochodowy pomysł na biznes!
kurs MamY POtencjał - ZNajDŹ biznesowy pomysł na siebie

MAMY POTENCJAŁ
Znajdź biznesowy pomysł na siebie!

Zastanawiasz się, jak odkryć swój potencjał i znaleźć pomysł na siebie, który przyniesie satysfakcję i pieniądze?
Jesteś ambitną kobietą, która szuka rokującego pomysłu na biznes? Czujesz, że masz w sobie niezdefiniowany potencjał i pragniesz odpowiedzi na pytanie “co dalej”. Masz dosyć pracy dla innych, marzysz o twórczym działaniu na własny rachunek i potrzebujesz konkretnej, biznesowej wizji siebie? Kurs online MAMY POTENCJAŁ przeprowadzi Cię przez autorski proces holistycznego wydobywania potencjału, dzięki któremu zdefiniujesz nową wizję siebie i zbudujesz solidne podwaliny dla swojego biznesu.
Co zyskujesz dzięki kursowi?
Dla uczestniczek grudniowej edycji kursu specjalny BONUS: trening mentalny + sesja QA (pytań i odpowiedzi).
Wykorzystają swoją szansę i dołącz do programu!
Czy jesteś gotowa na ten kurs? Tak, jeśli:
Gdzie odbywa się kurs?

Ta edycja odbywa się w zamkniętej grupie na Facebooku, ponieważ otrzymujesz ode mnie dodatkowe wsparcie. Towarzyszę Ci w procesie i monitoruję Twoją aktywność. Materiały trafiają też na platformę e-learningową, do której e-mailem otrzymasz unikalny login i hasło od razu po zakupie kursu.
Jak wygląda kurs?

Kurs składa się z 11 części z jasno wyznaczonymi celami. W każdej znajdziesz teorię i wskazówki w formie nagrań video oraz zadania, które wykonujesz w dołączonym 27-stronnicowym zeszycie ćwiczeń w PDF (DZIENNIK MOCY). Program oparty jest na autorskim procesie holistycznego odkrywania potencjału metodą 4M.
Harmonogram:

 • W dniach 12.12-18.12 wspólnie pracujemy nad holistycznym wydobyciem Twojego potencjału i znalezieniu biznesowego pomysłu na siebie.
 • W poniedziałek (12.12) otrzymujesz wszystkie materiały video + zeszyt ćwiczeń Dziennik Mocy.
 • W piątek rano (16.12) załączam 20-minutowe nagranie z treningiem mentalnym. 
 • Na żywo spotykamy się w niedzielę (18.12) o godz. 20.00 na sesji Q&A, gdzie odpowiadam na Twoje pytania i pomagam ustalić, jakie dalsze kroki podjąć.

Czego się nauczę i co osiągnę dzięki kursowi?

 • Odpowiesz sobie na pytanie: Kim jestem?
 • Dowiesz się, co wpływa na Twoje decyzje.
 • Przeanalizujesz swoją obecną sytuację.
 • Ustalisz zawodowe fakty o sobie.
 • Odkryjesz swoje wewnętrze zasoby.
 • Poznasz swoje ukryte pragnienia.
 • Ustalisz swoją życiową misję.
 • Wyodrębnisz obszary swojej unikalnej mocy.
 • Wyklarujesz jasną wizję siebie.
 • Znajdziesz biznesowy pomysł na siebie.

Ile czasu zajmie mi skończenie kursu?

Tydzień to optymalny czas.  Zaprojektowałam kurs tak, żebyś czuła motywację do działania, ale i miała przestrzeń na przemyślenia.  Zadania są przygotowane do samodzielnej pracy i wymagają Twojego zaangażowania.  Jako mama małych dzieci wiem, że czas jest dla nas dobrem deficytowym i może się zdarzyć nieprzewidziane.  Dostosuj wtedy tempo i swoją aktywność do własnych możliwości.
Jak długo mam dostęp do materiałów?

Dostęp do kursu jest bezterminowy, abyś mogła wracać do ćwiczeń, kiedy Twoja sytuacja życiowa się zmieni i będziesz chciała znaleźć nowy pomysł na siebie.
Co znajdziesz w kursie
Video szkolenia

w których dzielę się z Tobą moją wiedzą i doświadczeniem, jak odkryć swoją unikalną moc i znaleźć pomysł na siebie w zgodzie ze swoim potencjałem, pragnieniami i aktualnymi potrzebami.

Praktyczne zadania

które zmuszą Cię do refleksji nad Twoimi zasobami i możliwościami, uświadomią Ci ograniczające Cię przekonania i pozwolą Ci odkryć Twoje wartości, kompetencje i mocne strony. Pracujesz z Dziennikiem Mocy - materiały w PDF.

Angażujące warsztaty

procesów mentalnych, które przybliżą Cię do nowej wizji Ciebie i pokażą Ci jak zbudować odpowiednie nastawienie do zmian i celu.

Gotowe rozwiązania

jak przekuć pomysł na siebie w konkretny biznesowy cel oraz jakie kroki podjąć w drodze do realizacji tego planu.

Cenne wskazówki

które budują pewność siebie, motywują do działania i ponad wszystko determinują powodzenie Twojej nowej wizji siebie.

Bonusy:

Nagranie video 20 minutowej medytacja z wizualizacją i pracą na linii czasu, dzięki której Twoja wizja Ciebie zyska klarowność, a Ty przeżyjesz niezwykłe emocjonalne doświadczenie “zobaczenia” nowej siebie . 

Udział w spotkaniu na żywo, na którym odpowiadam na pytania, analizuję wyniki i wskazuję kierunek dalszych działań. 

Kilka słów o mnie i o tym, dlaczego możesz mi zaufać

Mama dwóch córek i szczęśliwa żona. Jestem lingwistką, która na co dzień aktywnie pracuje w sprzedaży i dzieli się swoją wiedzą jako edukatorka, trenerka biznesu i mentorka produktywnego działania. Pomagam holistycznie odkryć potencjał i na nim zarabiać. Wyznaję zasadę, że “biznes zaczyna się od Ciebie”, dlatego pomagam kobietom monetyzować swoją wiedzę i umiejętności. 

Od zawsze jestem kobietą niezależną. Mierzę wysoko i spełniam marzenia.  Jednak, kiedy po urlopie macierzyńskim wracałam do aktywności zawodowej, szukałam odpowiedzi na pytanie “co dalej”. Moja odpowiedź brzmiała “nie wiem”. Z głębi duszy słyszałam jednak szept, “to Twój czas na biznes”. Pragnęłam doświadczać macierzyństwa, czuć zawodowe spełnienie i pozostawać niezależną finansowo. 

Słowa “nie wiem” towarzyszą większości kobiet w obliczu zawodowej zmiany lub powrotu do aktywności po dłużej przerwie. Ta odpowiedź motywuje mnie i wrosła w moją misję. Pragnę, aby kobiety holistycznie odkrywały pełnię swojego potencjału i go monetyzowały. Dlatego wspieram w znajdowaniu pomysłu na biznes i strategicznym działaniu na drodze do sukcesu. 

Jestem doskonałym przykładem, że możliwe jest łączenie macierzyństwa z rozwojem kariery, pracy na etacie z własnym biznesem, codzienności z realizacją marzeń. Na wszystko znajdzie się przestrzeń, kiedy zdefiniujesz swoje pragnienia i odkryjesz, że masz wystarczające zasoby, żeby tego dokonać. Od pomysłu do realizacji! 

W czym Ci pomogę?


Pomagam w holistycznym odkrywaniu swojego potencjału, zdefiniowaniu biznesowego pomysłu na siebie i strategicznych działaniach, na drodze do zawodowego spełnienia i niezależności finansowej. Działam w myśl zasady: od pomysłu do biznesu!

Pracuj ze mną, a przekonasz się, że nie ma rzeczy niemożliwych!

Ile zapłacę za kurs?
pakiet STANDARD:

Nagranie video 20 minutowej medytacja z wizualizacją i pracą na linii czasu, dzięki której Twoja wizja Ciebie zyska klarowność, a Ty przeżyjesz niezwykłe emocjonalne doświadczenie “zobaczenia” nowej siebie . 

Udział w spotkaniu na żywo (1-2h w zależności od ilości pytań), na którym odpowiadam na pytania, analizuję wyniki i wskazuję kierunek dalszych działań. 

247 zł zamiast 497 zł
Ważna do 11.12.2022 r.
Ile zapłacę za kurs?
pakiet VIP:

Nagranie video 20 minutowej medytacja z wizualizacją i pracą na linii czasu, dzięki której Twoja wizja Ciebie zyska klarowność, a Ty przeżyjesz niezwykłe emocjonalne doświadczenie “zobaczenia” nowej siebie . 

Udział w spotkaniu na żywo (1-2h w zależności od ilości pytań), na którym odpowiadam na pytania, analizuję wyniki i wskazuję kierunek dalszych działań. 

Indywidualne spotkanie online (60 minut) w cenie 150 zł, na którym omawiamy Twój pomysł, analizujemy wyniki i ustalamy dalsze działania, które będą skierowane na zmonetyzowanie Twojego pomysłu. Standardowa cena konsultacji to 320 zł.

397* zł zamiast 817 zł
Ważna do 11.12.2022 r.**

UWAGA:
*Aby zakupić pakiet w niższej cenie, dodaj 2 produkty: KURS MAMY POTENCJAŁ + KONSULTACJA i wpisz swój kod rabatowy: VIP. 

Wybrałaś swój pakiet?

Świetnie! Mam nadzieję, że się niebawem się zobaczymy na kursie. Trzymam kciuki za Twój pomysł na siebie i Twój osobisty sukces! 

Podziękuj sobie za ten krok, który robisz! Inwestycja w siebie jest zawsze wartościowa i opłacalna. 
Czy wystawiam faktury?

Oczywiście. Podaj dane podczas zakupów. Fakturę otrzymasz emailem.
Masz pytania?

 

 • Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat kursu
 • Jeśli zastanawiasz się, czy ten kurs pomoże Ci spełniać Twoje biznesowe marzenia 
 • Jeśli wahasz się czy wybrać ten kurs czy indywidulane konsultacje

Napisz na kontakt@mymamymoc.pl lub użyj formularza kontaktowego w zakładce Kontakt.

Nie odkładaj siebie na później. Odkryj swoją moc, spełniaj się i zarabiaj!

© 2022 My Mamy Moc  | Regulamin | Polityka prywatności