loader image
Poradnik jest na Twojej skrzynce!
przygotowałam Dla ciebie jeszcze jedną niespodziankę!
sprawdź szczegóły!
Kurs elastycznego planowania.
Mamy Czas.
wydłuż swoją dobę nawet o 2 godz.
Znajdź czas dla siebie i swój biznes!
Nie masz czasu, aby poważnie zabrać się za swój biznes i zbudować alternatywę do tego, co teraz masz?
Brakuje Ci czasu na biznes, bo wciąż jest pełno bieżących spraw do załatwienia i się nie wyrabiasz?
Masz dość wiecznej gonitwy od zadania do zadania przez cały dzień? Marzysz o oddechu i filiżance nieśpiesznej kawy.

Kompaktowy kurs online elastycznego planowania - Mamy Czas.

Poznaj moją autorską metodę planowania i organizacji zadań i odzyskaj nawet 2h dziennie!
Dzięki odpowiedniemu podejściu do "czasu", rozwiniesz swój biznes i dasz sobie szansę, aby więcej zarabiać.
Czego nauczysz się na kursie?
Wydłuż swoją dobę nawet o 2 godziny! Zainwestuj kilka minut dziennie i naucz się mądrze zarządzać sobą w czasie i w biznesie. Poznaj moją autorską metodę elastycznego planowania i dzięki kursowi "Mamy Czas" popraw swoją efektywność.
Poniższe nagranie przygotowałam z myślą o kobietach, które są matkami i z racji małych dzieci jeszcze mniej mają czasu na biznesowe działania. Kurs jest zaprojektowany tak, aby wsparł Cię w elastycznym planowaniu niezależnie od Twojej sytuacji życiowej. Zapraszam do obejrzenia małego fragmentu powitania.
Odtwórz wideo
Czy ten kurs jest dla Ciebie?
Tak, jeśli:
Gdzie odbywa się kurs?

Po zakupie od razu otrzymasz dostęp do internetowej platformy edukacyjnej MMM. Twój unikalny login i hasło będzie w emailu.

Jak wygląda kurs?

Kurs składa się z pięciu video modułów.
Moduł 1 – CEL: Od czego zacząć efektywną organizację? Podstawy dobrego planowania.
Moduł 2 – CEL: Jak skutecznie zaplanować efektywny dzień? Narzędzia i techniki.
Moduł 3 – CEL: Planowanie w 3 praktycznych krokach. Część warsztatowa.
Moduł 4 – CEL: Co zrobić, kiedy nie wyrabiasz się z zaplanowanymi zadaniami? Techniki i strategie.
Moduł 5 – CEL:
Jak znaleźć czas dla siebie i na rozwój biznesu. Wskazówki mocy.

Dlaczego kurs jest podzielony na moduły?

Jako mama małych dzieci wiem, że czas jest dla nas dobrem deficytowym. Stworzyłam 15 krótkich nagrań video, od kilku do kilkunastu minut. To optymalny wymiar czasu, jaki każda z nas może znaleźć w ciągu dnia, będąc nawet najbardziej zapracowaną kobietą świata. Całość trwa mniej niż 1,5 godziny. To część teoretyczna. Zaplanuj czas na warsztatowy projekt, czyli samodzielne tworzenie własnego grafiku na podstawie uzyskanej wiedzy. Zadania są przygotowane do samodzielnej pracy i wymagają Twojego zaangażowania. Dostosuj aktywność do swoich możliwości. 

Jak długi jest dostęp do materiałów?

Dostęp do kursu jest przyznawany na 1 rok.

Co znajdziesz w kursie
Video szkolenia

w 15 krótkich nagraniach dzielę się wiedzą dotyczącą zarządzania sobą w czasie i zadaniami. Wykorzystuję doświadczenie w roli managera projektów, przedsiębiorczyni i matki. Masz pewność, że 1,5 godziny teorii zastępuje dziesiątki przeczytanych książek i jest wzbogacona o praktyczne rozwiązania do wyzwań przedsiębiorczyni z małymi dziećmi.

Praktyczne zadania

zmuszam Cię do refleksji i wyciągania wniosków. Zadanie jest realne. Krok po kroku uczę, jak maksymalnie wykorzystywać czas. Pokazuję techniki i strategie. Angażuję Cię, bo tylko w ten sposób nauczysz się skutecznie rozporządzać swoim czasem. Dzięki takiemu podejściu, zyskujesz praktyczne umiejętności, które wykorzystasz w domu i w biznesie.

Angażujące warsztaty

wspólnie planujemy Twój grafik tygodniowy i tworzymy indywidulany plan dnia. Po kursie masz przećwiczone techniki planowania i przygotowany harmonogram zadań na najbliższy czas.

Gotowe rozwiązania

pokazuję sprawdzone strategie i techniki pomocnych w zarządzaniu sobą i zadaniami w czasie. Sposoby organizacji, które będą Ci najbliższe, od razu możesz wdrożyć w swoim życiu.

Cenne wskazówki

poznajesz mój autorski proces planowania i unikalną metodę układania grafiku, które na co dzień wykorzystuję w licznych zadania przy projektach, w biznesie i w życiu osobistym.

Poznaj mnie:

Świetnie, że jesteś! Nazywam się Aneta Biały i tworzę projekt My Mamy Moc. W ramach którego wspieram ambitne kobiety w budowaniu dochodowych biznesów online. Tworzę optymalne strategie dla działań sprzedażowych i uczę jak sprzedawać bez sprzedawania. Prywatnie – mama dwóch córek i fanka odkrywania świata.


Jestem certyfikowaną mentorką i ekspertką transformującej sprzedaży w biznesie. Łączę trening sprzedaży, optymalne biznesowe strategie i holistyczne wykorzystanie Twojego potencjału. Dzięki czemu Twój biznes ma stabilne fundamenty rozwoju i zapewnia Ci satysfakcję. Dla Ciebie to oznacza biznesową transformację, czyli zarabiasz znacznie więcej.

Jaką mam wizję i w czym Ci pomogę?

Wierzę, że w każdej z nas drzemie wielka moc, której często nie potrafimy nazwać i ubrać w biznes. Wyznaję zasadę, że “biznes zaczyna się od Ciebie”. Dlatego wykorzystuję Twój potencjał jako punkt wyjścia. Jako strateg sprzedaży w sektorze premium, wyraźnie widzę możliwości zarabiania i chcę Cię wyposażyć w Twój własny sposób na finansową obfitość. Opracujemy plan sprzedaży i budujemy razem Twój dochodowy biznes. 

Odkryj swoją moc i zarabiaj!
❤️

Opinie o współpracy

Polecam z całego serca! Właśnie zakończyłam program Mama z Potencjałem i powiem szczerze, że udało mi się odkryć swój pomysł na biznes, który gdzieś głęboko w mnie leżał ale nie potrafiłam, bądź nie miałam odwagi go z siebie wydobyć. Teraz wszystko się zmieniło dzięki programowi Anety 🫶 Z resztą nie tylko u mnie. Dziewczyny z którymi byłam na kursie również odkryły swoje moce i pomysły na siebie. Zawsze i wszędzie będę podkreślała i mówiła od czego to się u mnie zaczęło. Znalazłam swój kierunek, który mi się podoba, ścieżkę, którą mam podążać. Jakbym zobaczyła latarnię na morzu. Wierzę, że to dopiero mój początek 🙂 A to efekt tego kursu www.mamawporzadku.pl Dziękuję Aneta!

Magdalena Szczudrawa

Chciałam nabrać motywacji, w końcu ruszyć się z miejsca, sprawdzić czy z moimi możliwościami jest szansa poprowadzenia własnej firmy, czy warto rezygnować ze stabilnego etatu. Ćwiczenia z programu zmusiły mnie do głębszego zastanowienia się nad swoimi talentami. Na co dzień nie ma na to czasu! Umocniły mnie w przekonaniu, że pomysł, jaki we mnie siedzi od kilku lat jest realny, jest na wyciągnięcie ręki, a moje talenty będą ich fundamentem. Najbardziej zaskoczył mnie trening mentalny. Wcześniej w myślach nie dopuszczałam, że “jakaś” medytacja jest w stanie mi w czymkolwiek pomóc, a okazało się, że już pierwsza próba pokazała mi możliwość wizualizacji z innej perspektywy lotu ptaka/innego wymiaru – siebie w przyszłości, siebie spełniającej marzenia. Współpraca z Tobą to czysta przyjemność. Jesteś niesamowicie przyjazną osobą, potrafisz motywować, świecąc swoim własnym przykładem, że się da i można. Poleciłabym ten program każdej kobiecie, która chciałaby prowadzić swój własny biznes, jednak nie ma konkretnego pomysłu, nie wie jak określić swój potencjał, nie zna swoich mocnych stron. Też takiej, która nie wie, czego chce od życia (pod kątem zawodowym). To była dobra inwestycja! Moim pomysłem na biznes jest cukiernia.

Natalia Rewers

Moim celem było odkryć swój potencjał, poznać siebie, swoje możliwości. Cel zrealizowany w 100%. Zestaw pytań dotyczący kompetencji, talentów i mocnych stron to super narzędzia. Dodatkowo koło życia było dla mnie pomocne w holistycznym spojrzeniu na siebie, na to jak braki wpływają na wszystkie części mojego życia. Poczułam swoją misję i jestem w stanie jasno ją określić, a to wszystko dzięki Tobie Aneto! Rzeczowo, na temat, bez obciążających zbędnych informacji. Ostatnio zauważyłam, że w necie jest tak dużo przytłaczającej treści a jak posłuchałam ciebie to poczułam, że to jest spójne z moimi wartościami. Podajesz dobro, zaangażowanie, tą całą wspaniałą moc swojej wiedzy i doświadczenia. Dziękuję Ci za pomoc w niemarnowaniu czasu. Sama szukam, sprawdzam i analizuję, ale ten warsztat pomógł mi ruszyć z miejsca i zaufać swojemu wnętrzu-mojej intuicji, którą często odstawiałam na półkę. Zaczynam działać jako edukatorka i ekspertka do spraw wysokowrażliwości. Dziękuję za tą dobrą moc Aneto!

Magdalena Górska-Kamińska

Choć jestem osobą bardziej techniczną i nastawioną na plan i jego realizację, a strategię swojego biznesu spisywałam i częściowo realizowałam już wielokrotnie, najbardziej wartościowym Modułem dla mnie był Moduł Mindset. Weryfikacja podejścia i praca nad wdzięcznością i (ku mojemu zaskoczeniu) afirmacje myślę, że miały duży wpływ na to, by znów zacząć ciepło myśleć o tym, co jest biznesowo bliskie mojemu sercu. Startowałam w kursie z pozycji kogoś, kto już kiedyś podjął jakieś działania, by rozpocząć własny biznes online, dlatego techniki z Modułu 4 (weryfikacja pomysłu) były mi dobrze znane. Równocześnie myślę, że kurs to dobra inwestycja dla osób takich jak ja, bo daje pozytywnego motywacyjnego “kopa w d.” 🙂 Kończę go z przeświadczeniem, że warto zawalczyć o siebie – metodą małych kroków. Zyskałam dodatkową motywację, odrobinę pozytywnego ducha i nowy punkt spojrzenia na swoje działania w www.manufakturatresci.pl

Aleksandra Sętorek
Ile oszczędzasz?
Mamy Czas. Moc zaplanowanego dnia.

Odzyskaj nawet 2 godzinny dziennie i przeznacz je dla siebie i na rozwój swojego biznesu. Poznaj moją autorską metodę planowania i organizacji zadań, którą sama stosuję, aby z sukcesem łączyć etat, biznes, macierzyństwo, budowę domu, rozwój osobisty i codzienne życie. W kursie “Mamy Czas” poznasz moją autorską elastyczną metodę organizacji zadań i zarządzania sobą w czasie i poprawisz swoją efektywność. 

Skład pakietu kursowego to:

  • 5-modułowy kurs online – Mamy Czas. MOC zaplanowanego dnia, który zajmuje Ci tylko 1h 15min, a zyskujesz nawet 2h dziennie czasu dla siebie! 
  • bezterminowy dostęp do materiałów kursowych, gdybyś chciała do nich wrócić.
  • autorska metoda planowania działań i zarządzania sobą w czasie w formie praktycznego warsztat, na którym od razu dopracowujesz swój sposób działania
  • EXTRA BONUS: autorskie szablony: plan dnia i grafik tygodnia

     

Inwestując w swoje umiejętności planowania i zarządzania czasem oraz zadaniami, zyskujesz większy spokój i poczucie sprawczości i najważniejsze, nauczysz się planować czas dla siebie. Twoje życie nabierze innego smaku, a pojęcie czas znaczenia!

Cena standardowa kursu to 297 zł!

Ponieważ trafiłaś na moją listę mailingową to otrzymasz rabat i zapłacisz za dostęp do materiałów 97zł.
Czy wystawiam faktury?

Oczywiście. Otrzymasz fakturę na email automatycznie po zakupie. 

Masz pytania?

Skontaktuj się przez formularz kontaktowy w zakładce Kontakt lub napisz na kontakt@mymamymoc.pl

Nie zapomnij wpisać swojego kodu rabatowego!
Twój kod zniżkowy to
witaj
* wpisz go w polu rabatowym
KUP KURS z rabatem powitalnym!

Tylko 97 PLN

w koszyku w polu kupon dodaj hasło: witaj i odbierz zniżkę!

Kliknij, aby zakupić dostęp:

© 2024 My Mamy Moc  | Regulamin | Polityka prywatności