loader image
Klub Kobiet Mocy
Miejsce Twojej siły! Niech twój biznes rozkwita!

KLUB KOBIET MOCY

Rozwijasz biznes? Jesteś przytłoczona ilością "niezbędnych działań" i technikaliów? Nie wiesz, w co ręce "włożyć"? Zastanawiasz się, jaki kolejny krok podjąć, aby skutecznie zadziałać? Czujesz osamotnienie w trudnych decyzjach i okresowe spadki wiary, że uda się osiągać zamierzony cel? Czasami po prostu marzysz, aby ktoś podpowiedział, w którą stronę warto iść?

Świadomość, że jest obok ktoś, kto poda pomocną dłoń, zrozumie, podniesie na duchu i podpowie, jak postawić kolejny krok na drodze do upragnionego celu, przynosi kojącą ulgę i komfort. Zapraszam do Klubu Kobiet Mocy. Pod moim okiem będziesz rozwijać swój biznes, zainspirujesz się treningami ekspertek i poczujesz siłę kobiecego wsparcia grupy.

Klub to 12 spotkań. Subskrypcja roczna umożliwia dostęp do nagranych sesji oraz udział w nadchodzących spotkaniach na żywo. Dołączasz także do prywatnej grupy dedykowanej komunikacji między Klubowiczkami. W klubie w krótszym czasie osiągniesz więcej.

Klub Kobiet Mocy to miejsce Twojej siły, gdzie Twój biznes rozkwita!
Co zyskujesz dzięki dołączeniu do Klubu?
Brzmi dobrze? To mam dla Ciebie niespodziankę!
Niespodziankowy BONUS w grudniu dla Klubowiczek.
Czego mogę się spodziewać?
Harmonogram Wydarzeń KLUB 2023

4 SESJE Q&A (pytań i odpowiedzi)
PROWADZĄCA: Aneta Biały (mentorka biznesów online i ekspertka sprzedaży)
KIEDY: marzec, maj, wrzesień, listopad

3 TEMATYCZNE SZKOLENIA
PROWADZĄCA: Aneta Biały (mentorka biznesów online i ekspertka sprzedaży)
KIEDY: kwiecień, lipiec, sierpień, listopad

  1. Skuteczny copywriting – podstawy pisania dobrych tekstów, które budują relacje i prowadzą do sprzedaży. (kwiecień)
  2. Nagrania live bez tajemnic – jak zrobić pierwsze nagranie na żywo w profesjonalny sposób. (sierpień)
  3. Storytelling – dlaczego “to” się sprzedaje i jak się posługiwać tą metodą.(listopad)

3 SZKOLENIA Z EKSPERTKAMI
PROWADZĄCA: Ada Jakimowicz (psycholożka i psychoterapeutka), Katarzyna Pichór (trenerka biznesu), Magda Graff (wizażystka i fotografka)
KIEDY: czerwiec, lipiec, październik

 1. Ada Jakimowicz: Pewność siebie – psycholożka i psychoterapeutka podpowie skąd wydobyć i utrzymać odpowiedni poziom pewności siebie, która spowoduje szybsze podejmowanie decyzji i wytrwałość w swoich działaniach. (czerwiec)
 2. Katarzyna Pichór: Biznes plan – trenerka biznesu pokaże podstawy budżetowe, które pomogą zbudować solidny biznes, który nie runie jak domek z kart przy pierwszym podmuchu wiatru. (lipiec)
 3. Magda Graff: Wizerunek w sieci – spotkanie z wizażystką i fotografką, która wskaże na co warto zwracać uwagę, żeby wzbudzać zainteresowanie i stworzyć wyróżniającą się markę osobistą. (październik)

EXTRA BONUS
Sesja NIESPODZIANKA (grudzień)

KWESTIE TECHNICZNE: 

 1. Wszystkie szkolenia i sesje są na żywo i odbywają się na Zoomie. 
 2. Nagrywania są dostępne dla aktywnych Klubowiczek do 31.12.2023r. na platformie My Mamy Moc.
 3. Klubowiczki komunikują się między sobą w prywatnej grupie dedykowanej dla Klubu Kobiet Mocy ma Facebooku.
dlaczego klub kobiet mocy?

Zadbasz o mądre wykorzystywanie czasu i skuteczność w Twoim biznesie. Zapewnisz sobie atmosferę sprzyjającą rozwojowi Twojego biznesu. Podsycisz działania odpowiednią dawką inspiracji i motywacji w grupie ambitnych Kobiet.   

Ile kosztuje roczny dostęp?

Klub jest efektywnym narzędziem do rozwoju dla Twojego biznesu. Wystartował w 2023 roku i dlatego obowiązuje wyjątkowo atrakcyjna cena na roczną subskrypcję.

Twoja roczna inwestycja to:

600 PLN

WOW! To tylko 55 PLN za udział w sesji lub szkoleniu!

Zgadza się! Tylko 55 zł. 🙂

Czy wystawiam faktury?

Oczywiście. Podaj dane podczas zakupów. Fakturę otrzymasz emailem. 

Masz pytania?

Napisz na kontakt@mymamymoc.pl lub użyj formularza kontaktowego w zakładce Kontakt.

ZAPEWNIJ SOBIE SIŁĘ I ROZWÓJ BIZNESU W 2023!

Sprawdź opinie uczestniczek moich szkoleń

W tej małej filigranowej dziewczynce jaką jest Anetka jest mnóstwo ciepła, uśmiechu i pogody, ale również merytoryki, dyscypliny i konsekwencji.
Podziwiam, szanuję i sympatyzuję.

Marzena Ilnicka

To my dziękujemy za moc praktycznych wskazówek i porad, za uśmiech, rozmowy i uporządkowanie naszych myśli. Jesteśmy w kontakcie.

Ola Kaczmarek

3 dni sprawiły, że inaczej patrzę na wiele kwestii dotyczących moich pomysłów na biznes ale również na siebie. Odkryłam swoją motywację (… że wcale nie są nią pieniądze). Dobrze się poczułam czytając odpowiedzi na pytanie w czym jestem dobra i to mnie uświadomiło, że bardzo często nie doceniam siebie. Poczułam swoją misję i jestem w stanie jasno ją określić, a to wszystko dzięki Tobie Aneto! Dziękuję Ci za pomoc w niemarnowaniu czasu. Sama szukam, sprawdzam i analizuję ale ten warsztat pomógł mi ruszyć z miejsca i zaufać swojemu wnętrzu – mojej intuicji, którą często odstawiałam na półkę. Dziękuję za tą dobrą moc Aneto, pozdrawiam Cię serdecznie.

Magdalena Kamińska-Górska

I to faktycznie jest dla mnie fundament. W sedno! Rozbraja mnie zupełnie podejście, że byznesu zaczynamy szukać ‘w sobie’, żeby zatrzymać się, zajrzeć… określić wartości… to w ogóle eksploduje w głowie i tak bardzo jest potrzebne. Dla mnie odkrywcze, żeby nie od tej strony… I to jest piękny początek do nowego, innego… nawet nie tylko biznesu, ale życia w ogóle. A fragment z tym towarzyszem życiowym, że to ja dla siebie… Fantastyczne! Gratuluje. Czysta przyjemność Cię słuchać.

Monika Miki
Poznaj mnie i dowiedz się, dlaczego możesz mi zaufać
Świetnie, że jesteś! Nazywam się Aneta Biały. Założyłam My Mamy Moc, aby wydobywać blask Twojego potencjału i zamieniać w dochodowy biznes. Jestem przykładem, że dzięki takiemu połączeniu zarabiasz nawet, kiedy bawisz się z dziećmi. Z sukcesem rozwijam biznes w sieci i pomagam innym kobietom budować własne. Jestem mentorką dochodowych biznesów online. Jako ekspertka i strateg sprzedaży z wieloetnim stażem, wyraźnie widzę możliwości zmonetyzowania Twojego potencjału. Wierzę, że w każdej z nas drzemie wielka moc, której często nie potrafimy nazwać i ubrać w biznes. Wyznaję zasadę, że “biznes zaczyna się od Ciebie”. Ze mną przejdziesz drogę od pomysłu do własnego biznesu! Odkryj swoją moc i zarabiaj!❤️

© 2023 My Mamy Moc  | Regulamin | Polityka prywatności