loader image
AKADEMIA BUSINESS FLOW
Uwolnij swój sprzedażowy potencjał,
zbuduj dochodowy biznes i zmień styl życia!
mentoring dochodowej sprzedaży w biznesie

Witaj w przestrzeni, która umożliwia zmianę stylu życia.

AKADEMIA BUSINESS FLOW

Mentoring dochodowej sprzedaży w biznesie.
Zbuduj na etacie biznes, który przynosi wolność i daje wybór.

Czy jesteś w takiej sytuacji? Czujesz, że:

Wyobraź sobie, że możesz:

Z jakiego powodu tak niewiele kobiet cieszy się tą wolnością?

Czasami to obawy wynikające z niewiedzy, jak się zabrać za biznes, żeby był dochodowy. Czasami brak wiary, że wygenerujesz potrzebną sprzedaż. Czasami jesteśmy tak zabiegane i pochłonięte przez codzienność, że działamy na autopilocie.

Zapalamy się do działania na dłuższą chwilę i znów pozwalamy się wciągnąć w ustandaryzowany wir naszego życia. Odkładamy plany, które de facto mogłyby odwrócić ten trend.

A od jak dawna Ty myślisz o biznesie?

Może w sercu jest pragnienie i w głowie świta pomysł. Może już masz pierwsze działania za sobą. Możliwe, że pojawili się pierwsi klienci.

Trudno postawić na jedną kartę, jaką jest biznes.
Szczególnie, że nie wiesz, czy osiągniesz takie wyniki sprzedażowe, które dadzą Ci poczucie wolności.

A zastanawiałaś się...

Jak to rzutuje na Twoją sytuację?

No właśnie, co u Ciebie? Jak Ci się żyje? Czy znajdujesz czas, aby cieszyć się życiem? Tak nieśpiesznie, tak jak lubisz. Może pijąc kawę na tarasie w południe, a może odkrywając świat. Nie wiem, co jest Ci bliskie. Ty wiesz, jaki styl życia chcesz prowadzić.

A jak teraz spędzasz dni?

Jak Twoja obecna sytuacja zawodowa wpływa na Twoją jakość życia, zdrowie i nastrój?

Pytam o to, choć odpowiedzi potrafią brzmieć:

“jakoś tam jest”, “jestem zmęczona”, “wypaliłam się”, “nie mogę już tak dłużej”, “mój potencjał się marnuje”, “kręcę się w koło”

A jak miało być? 

Jak chcesz, aby Twoje życie wyglądało?
Wyobraź sobie, że się ta wizja Ciebie realizuje.

Co się zmieniło?

Co dzięki Twoim działaniom stało się?
Gdzie jesteś? Co robisz? Jak spędzasz dni?

Wizja siebie i wynikająca z niej wizja biznesu. Bardzo niedoceniane fundamenty, które budują dochodową perspektywę na biznes. Firmy, która ma być dźwignią dla Twojego stylu życia i finansowego komfortu.

"Jak to robisz?"

Pytacie mnie: 
Jak prowadzisz dochodowy biznes i łączysz to z korporacją, budową i dziećmi i żyjesz?

Jeśli chcesz wiedzieć, przeczytaj o kawałku mojej historii.

“A jak miało być?” 

Takie pytanie po raz pierwszy zadałam sobie w 2014 roku, gdy zaczął mi doskwierać brać możliwości rozwoju w ówczesnej korporacji. Mijało właśnie 4 lata odkąd wróciłam do Polski ze studiów zagranicą. Gdzie podziała się moja wiara, że mogę wszystko? Przecież już miałam firmę w Anglii, miałam też pomysły i czułam, że własny biznes krąży w moich żyłach. Brakowało odwagi, aby sięgnąć po niego. Pracowałam na biznesy innych.

Do momentu, aż urodziłam 2 dziecko. Podjęłam wtedy decyzję, że znajdę taki obszar, który będzie przynosił mi prawdziwe spełnienie i będzie dawał bezpieczeństwo finansowe, abym mogła żyć spokojniej i odkrywać z dziećmi świat. Zaczęłam od wizji siebie we własnym biznesie. Do dziś pamiętam pewną scenę, która wtedy mi się ukazała. Wracam ze szkolenia do swojego nowego, pięknego domu, pełnego miłości. Spełniona i uśmiechnięta, bo robię to, co ma dla mnie sens i wspiera innych. Spokojna o przyszłość swoją i dzieci. Wspominam ją z czułością. Wtedy to była tylko wizja, a dziś to mam. Mieszkam w tym domu z mojej wizji i robię to, co kocham.

Ten i inne obrazy stworzyły podwaliny mojego biznesu i towarzyszą mi. Jestem wdzięczna, że zaufałam sobie, zainwestowałam swoją energię, czas i pieniądze, aby znaleźć się w tym miejscu. Na właściwym miejscu. Teraz pytanie “co dalej” zadaję sobie już tylko w kontekście, jak usprawniać, optymalizować i skalować biznes, dzieląc się wartością z innymi i wpływając na kształt świata. 

A wszystko zaczęło się od wizji i decyzji, że chcę ją zrealizować.

A potem zorientowania się, czego potrzebuję, aby się ziściła. Słuchałam uważnie, co mówi Internet i ludzie, którzy robili biznesy online. Zaczęłam działać. Najpierw zatapiając się w social media, bo przecież mówią, żeby “budować społeczność”. To budowałam. Co za szczęście, że ja lubię pisać. Inaczej bym chyba padła! Wystartowałam z pierwszą kampanią – jesienią 2022 roku. Stworzyłam kilkanaście produktów. Kursy, programy, szkolenia, e-booki i nawet prowadziłam klub. No i do tego wiadomo, byłam w social media, bo jak nie będzie regularnie – to algorytmy mnie zapomną. Kampania za kampanią. Projekt za projektem. W międzyczasie nie zwalniałam tempa z rozwojem – dwie certyfikacje, kilku mentorów. Zorganizowałam też konferencję – ogólnopolską z 20 prelegentkami, 550 uczestniczkami- raptem w pół roku od pierwszej kampanii. W tle życie – chorujące dzieci i wykończeniówka domu. Szukanie mebli i sprzętów i przeprowadzka do nowego domu na 2 tygodnie przed konferencją. Wiesz jak się ten maraton skończył? Zarobiłam dużo pieniędzy… i się rozchorowałam. Odpuściłam wszystko, poza mentoringami z klientkami. Zatrzymałam się i spojrzałam na siebie z lotu ptaka. Uświadomiłam sobie wtedy ważną rzecz.

Jeśli biznes ma zrealizować moją wizję, to nie mogę po prostu robić biznesu.
On musi być dochodowy! 

Zadałam sobie ponownie pytanie: “Jak ma być?”. Postawiałam na nowy model biznesowy i strategię sprzedażową, które przynoszą pieniądze, ale dają oddech w biznesie. Są źródłem satysfakcji i pozwalają tworzyć piękne relacje. Tym samym, powróciłam do swoich korzeni i mojego biznesowego wyróżnika. Klientki same zaczęły do mnie przychodzić. Takie, które nie chcą zasuwać w biznesie, jak ja to zrobiłam – słuchając Internetu. Takie, które widzą moc dochodowej sprzedaży. Takie, które chcą od razu dobrze poukładanej strategii biznesu, która umożliwia realizację celów. 

Wsparcie kobiet w realizacji własnych wizji biznesu – efektywnie i ze spokojem – stało się moim celem.  

OD POCZĄTKU BUDUJ DOCHODOWY BIZNES.
MĄDRZE WYKORZYSTUJ ENERGIĘ!

Czy taki sposób budowania biznesu odpowiada Ci?

Jeśli tak chcesz budować biznes - ze spokojem, według zaplanowanej dochodowej strategii i z pewnością w swoje umiejętności sprzedażowe, to umów się ze mną na rozmowę.

Jeśli tak chcesz, to pamiętaj, że będzie pewna praca do wykonania. Niezależnie, czy zechcesz biznes budować ze mną, czy nie.
A jak wyglądałaby praca ze mną?

Zebrałam biznesowe doświadczenie, wiedzę i umiejętność sprzedaży w unikalnym procesie, który kompleksowo prowadzi kobiety do dochodowych biznesów. Oparłam go na mojej autorskiej filozofii business flow i w duchu partnerskiej współpracy.

AKADEMIA BUSINESS FLOW

ZANURZ SIĘ W ŚWIECIE MOŻLIWOŚCI:
gdzie sprzedaż staje się Twoim największym atutem,
a Ty - mistrzynią swojego biznesowego losu.

Co znajdziesz w Akademii
Spotkania z mentorką na żywo

Akademia to proces, w którym prowadzę Cię do dochodowej sprzedaży. Pracujesz ze mną indywidualnie z możliwością dostępu do innych uczestniczek Akademii. Gwarantowana liczba spotkań w procesie 1:1 to 6 + siódme tzw. follow-up. Każde trwa ok. 120 minut. Na spotkaniach indywidulanych opracowujemy dochodową strategię biznesu i działania, jak ją zrealizować.

Warsztaty w grupie

Moje doświadczenie pokazuje, że kontakt z przedsiębiorczyniami wpływa pozytywnie na dynamikę procesu i Twoją motywację. Proponuję wartość dodaną - dostęp do uczestniczek Akademii. W zależności od charakterystyki biznesów, pracujemy warsztatowo w grupie. Jeśli nie będzie to możliwe, 2 sesje warsztatowe przechodzą na format mentoringu 1:1.

Uważność na cel i praktyka

Celem Akademii jest zbudowanie dochodowego modelu biznesowego dla Ciebie i przygotowanie Cię do wyjścia na rynek ze sprzedażą. Formuła procesu wymaga Twojego zaangażowania. Według wspólnie ustalonych rozwiązań realizujesz krok po kroku zadania, które umożliwiają Ci realizację biznesowych celów. Na bieżąco monitorujemy efekty Twojej pracy.

Video szkolenia

Spotkania 1:1 to czas efektywnego łączenia kropek. Scalam dotychczas zdobytą przez Ciebie wiedzę i praktykę. Chcę mieć pewność, że masz odpowiedni wsad do pracy 1:1. Dlatego, udostępniam wcześniej materiały na platformie do pracy. Oglądasz szkolenia. Poznajesz konkretne narzędzia i zagadnienia biznesowe, co maksymalizuje wartość spotkań na żywo.

Sprawdzone rozwiązania

Na spotkaniach 1:1 omawiamy wyniki Twoich działań, a ja pokazuję Ci jak zaaplikować konkretne rozwiązania w Twoim biznesie. Dbając o oszczędność energii, wdrażasz to, co sprawdzone i będzie zasadne w Twoim przypadku. Masz ze mną bieżący kontakt, co pozwala działać efektywnie.

Trening umiejętności

Rozwinę Twoje umiejętności, które ułatwią Ci sprzedaż i wpłyną na Twoją pewność siebie. Udostępniam Ci video-treningi, o tym jak pisać, aby budować relację i sprzedawać tekstem, jak posługiwać się narzędziem storytellingu, jak występować przed kamerą. Na sesji 1:1 pokażę Ci, co jest ważne w rozmowie i jak pozyskiwać klienta.

Wskazówki i wsparcie mentalne

Autosabotaż i inne mechanizmy obronne, które uruchamiają się podczas budowania biznesu pojawiają się u każdej uczestniczki. Zadbamy o mindset, pewność siebie i poczucie sprawczości w biznesie. Przez ćwiczenia i rozmowę. To niezbędne, abyś mogła tworzyć i rozwijać biznes w dochodowy sposób.

Jak wygląda praca w Akademii?

Akademia Business Flow to kompleksowy program oparty na autorskich materiałach i procesie, których celem jest zbudowanie dochodowego modelu biznesowego dla Ciebie i przygotowanie Cię do skutecznego wyjścia na rynek ze sprzedażą.

Proces wymaga 6 spotkań indywidulanych (ok. 2-godzinnych), w częstotliwości co miesiąc/półtora i optymalnie trwa ok. 9 miesięcy.

Sesja 7* to sesja dodatkowa tzw. follow-up. Jest dużą wartością w momencie wdrażania wypracowanego modelu biznesowego na rynku. Możesz z niej skorzystać w ciągu 12 miesięcy od rozpoczęcia programu.

Masz możliwość uczestniczenia w  2 warsztatach grupowych w trakcie trwania programu.

Dostęp do materiałów szkoleniowych na platformie trwa 12 miesięcy.

Nad czym pracujemy?
Gdzie odbywają się spotkania?

Zasoby w formie video, PDF i prezentacji są dostępne na platformie, do której otrzymasz unikalny login.  Indywidulane sesje mentoringowe odbywają się przez ZOOM. Sesje grupowe na żywo mogą się odbywać na ZOOM albo na Discord.

Jak długi jest dostęp do materiałów?

Program Akademii trwa 9 miesięcy. Dostęp do materiałów jest przyznany na 12 miesięcy.  

Materiały szkoleniowe:

W Akademii uzyskujesz dostęp do wielu szkoleń, które mają na celu: 

Dziennik Mocy
Zeszyt zadań pomocny w procesie tworzenia wizji siebie i biznesu, wsparcie mentalne i podświadome.

Dziennik Biznesowy
Teoria w praktyce – wspiera harmonijność Twojego rozwoju w programie.

Biznes Start!
Kompaktowy poradnik 10 praktycznych kroków i narzędzi dla pierwszego biznes (online)

Skuteczny Copywriting
Jak budować relacje i sprzedawać tekstem.

Magiczny Storytelling
Dlaczego sprzedaje i jak posługiwać się tą techniką.

Logistyka – Mamy Czas! 
Poradnik i kurs online – jak znaleźć czas na biznes.

Co zyskujesz dzięki Akademii Business Flow?
Czy jesteś gotowa na Akademię?
Umów się na rozmowę, jeśli:

Poczekaj!
Zanim umówisz się na rozmowę...

Rozmowa jest niezobowiązująca, ale...
Zanim umówisz się, wyobraź sobie, że od dziś minęło 12 miesięcy i jesteś już po programie Akademii.

Czy zaufałaś mentorce, sobie i procesowi - angażowałaś się w proces?

Czy znalazłaś ok. 10-15 godzin na obejrzenie materiałów szkoleniowych?

Czy przygotowana stawiałaś się na spotkania 1:1 i aktywnie uczestniczyłaś?

Czy wykonywałaś zadania zgodnie z zaleceniami mentorki?

Czy działałaś małymi krokami, lecz sukcesywnie - kilka godzin w miesiącu?

Czy nawiązałaś relacje z innymi uczestniczkami Akademii?

Czy dzieliłaś się sukcesami, ale i wyzwaniami, aby można była Cię wesprzeć?

Jeśli odpowiedziałaś tak, to prawdopodobnie stworzyłaś dzięki Akademii działający biznes!

Zanim umówisz się na rozmowę, pozostają 3 pytania.
Jak wygląda inwestycja w udział w Akademii Business Flow?

A na ile wyceniasz narzędzie, dzięki któremu zarabiasz ok. 10 tys. PLN miesięcznie?
Akademia Business Flow kosztuje 15 tys. PLN. To kompleksowy program oparty na autorskich materiałach i wyjątkowym procesie, abyś zdecydowała się na dochodowy model biznesowy i przygotowała do skutecznego wyjścia na rynek ze sprzedażą. Wspieram Cię na etapie wdrażania modelu i przy pierwszych sprzedażach. Ponieważ wiem, że to wpłynie na sukces.

Czy płatność jest jednorazowa?
Niekoniecznie. Umów się na rozmowę i przedyskutujemy, jak zapewnić sobie komfort w tym zakresie.

A jak to program nie dla mnie?
Nie dowiemy się tego, dopóki nie porozmawimy o Twoim biznesie. Skorzystaj z 15 minut naszego spotkania i ocenimy. Jeśli zauważę, że nie jesteś na niego gotowa, powiem Ci o tym! To skuteczny program, gdy jesteś na niego gotowa i Twój biznes też.

Sprawdź opinie uczestniczek moich programów

Gorąco polecam każdemu szukającemu wartościowej wiedzy i wsparcia biznesowego. Jestem zachwycona, że dołączyłam do tej społeczności z kilku ważnych powodów – mnóstwo wartościowej wiedzy, wsparcie i motywacja,  pozytywna energia. Jestem bardzo zadowolona z postępu, jaki zrobiłam. Zdobyłam wiele nowej wiedzy i umiejętności, które przekładają się na konkretny rozwój mojego projektu biznesowego. Aneto, Twoje zaangażowanie i wsparcie są nieocenione! Cieszę się, że mogę być częścią Akademii i korzystać z Twojego doświadczenia i wiedzy. Dzięki Tobie czuję się pewniejsza siebie i gotowa do osiągania sukcesu w biznesie. Dziękuję Ci za to!
Anita Sitkiewicz Edukatorka finansowa kobiet

Niezależna Portmonetka

Moim celem było odkryć swój potencjał, poznać siebie, swoje możliwości. Cel zrealizowany w 100%. Zestaw pytań dotyczący kompetencji, talentów i mocnych stron to super narzędzia. Pomocne w holistycznym spojrzeniu na siebie.  Poczułam swoją misję i jestem w stanie jasno ją określić, a to wszystko dzięki Tobie Aneto! Rzeczowo, na temat, bez obciążających zbędnych informacji. Ostatnio zauważyłam, że w necie jest tak dużo przytłaczającej treści a jak posłuchałam ciebie to poczułam, że to jest spójne z moimi wartościami. Podajesz dobro, zaangażowanie, tą całą wspaniałą moc swojej wiedzy i doświadczenia. Dziękuję Ci za pomoc w niemarnowaniu czasu. Sama szukam, sprawdzam i analizuję, ale ten warsztat pomógł mi ruszyć z miejsca i zaufać swojemu wnętrzu-mojej intuicji, którą często odstawiałam na półkę. Dziękuję za tą dobrą moc Aneto!

Magdalena Górska-Kamińska
Ekspertka wysokiej wrażliwości

www.mkaminska.pl
Przejście od genezy biznesu, misji i wizji do sprzedaży. Od tego dla kogo, po co i dlaczego budujesz biznes, przez narzędzia i przygotowanie kampanii. Aneta towarzyszy na każdym kroku, wspiera merytorycznie i emocjonalnie. Anecie zależy na klientkach, na nas, to jest cenne ponieważ poprzez przykład uczy, że sprzedać można wiele rzeczy, ale sprzedać z uważnością na klienta, to jest wyższa półka. I to biorę ze współpracy z Anetą.  
Ewa Joanna Sankowska Mentorka Rytuałów Dobrostanu

www.ewajoannasankowska.pl

Chciałam nabrać motywacji, w końcu ruszyć się z miejsca, sprawdzić czy z moimi możliwościami jest szansa poprowadzenia własnej firmy, czy warto rezygnować ze stabilnego etatu. Ćwiczenia z programu zmusiły mnie do głębszego zastanowienia się nad swoimi talentami. Na co dzień nie ma na to czasu! Umocniły mnie w przekonaniu, że pomysł, jaki we mnie siedzi od kilku lat jest realny, a moje talenty będą ich fundamentem. Współpraca z Tobą to czysta przyjemność. Jesteś niesamowicie przyjazną osobą, potrafisz motywować, świecąc swoim własnym przykładem, że się da i można. Poleciłabym ten program każdej kobiecie, która chciałaby prowadzić swój własny biznes, jednak nie ma konkretnego pomysłu, nie wie jak określić swój potencjał, nie zna swoich mocnych stron. Też takiej, która nie wie, czego chce od życia (pod kątem zawodowym). To była dobra inwestycja! 

Natalia Rewers
Polecam z całego serca! Właśnie zakończyłam program i powiem szczerze, że udało mi się odkryć swój pomysł na biznes, który gdzieś głęboko w mnie leżał ale nie potrafiłam, bądź nie miałam odwagi go z siebie wydobyć. Teraz wszystko się zmieniło dzięki programowi Anety. Z resztą nie tylko u mnie. Dziewczyny z którymi byłam na kursie również odkryły swoje moce i pomysły na siebie. Zawsze i wszędzie będę podkreślała i mówiła od czego to się u mnie zaczęło. Znalazłam swój kierunek, jakbym zobaczyła latarnię na morzu. Chociaż znam swoją motywację wewnętrzną, to bez pomocy Anety już dawno bym odpuściła rozwój swojego biznesu! Dziękuję Aneta
Magdalena Szczudrawa
Ekspertka declutteringu

www.mamawporzadku.p

I to faktycznie jest dla mnie fundament. W sedno! Rozbraja mnie zupełnie podejście, że biznesu zaczynamy szukać ‘w sobie’, żeby zatrzymać się, zajrzeć… określić wartości… to w ogóle eksploduje w głowie i tak bardzo jest potrzebne. Dla mnie odkrywcze, żeby nie od tej strony… I to jest piękny początek do nowego, innego… nawet nie tylko biznesu, ale życia w ogóle. A fragment z tym towarzyszem życiowym, że to ja dla siebie… Fantastyczne! 

Monika Miki

Choć jestem osobą techniczną i nastawioną na plan i jego realizację, a strategię swojego biznesu spisywałam i częściowo realizowałam już wielokrotnie, najbardziej wartościowym Modułem dla mnie był Moduł Mindset. Myślę, że miał duży wpływ na to, by znów zacząć ciepło myśleć o tym, co jest biznesowo bliskie mojemu sercu. Startowałam w kursie z pozycji kogoś, kto już kiedyś podjął jakieś działania, by rozpocząć własny biznes online. Kończę go z przeświadczeniem, że warto zawalczyć o siebie – metodą małych kroków. Zyskałam dodatkową motywację i nowy punkt spojrzenia na swoje działania. 

Aleksandra Sętorek Ekspertka SEO marketingu

www.manufakturatresci.pl

Czujesz, że chcesz być niezależna finansowo i spełniona w swoim własnym biznesie? Już wiesz, jak sobie życiowo radzić, masz doświadczenie zawodowe, jednak być może potrzebujesz wejść na ten wyższy stopień własnego biznesu, a nawet powiedziałabym z własnego doświadczenia, wyższy stopień realizacji wizji swojego biznesu. Aneta w tym właśnie pomaga, doprecyzowując wizję, cele, plan działania, strategię i coś, o czym wiele osób zapomina – grupę docelową Twoich klientów. Mi to niesamowicie pomogło zobaczyć luki a nawet bariery, które nie pozwalały na ten kolejny stopień. I teraz działam bardziej skutecznie, z większą świadomością i lekkością, skupiając się na tym, co prowadzi do realizacji mojej misji i wizji, finansowej również. Warto o tym mówić głośno. Dziękuję Aneto 🙏

Monika Skorykow
Quantum Master NLP, Trenerka Komunikacji Transformującej i Mocnych Stron

www.monikaskorykow.com

poznaj mnie bliżej

Kilka słów...

Cześć! Nazywam się Aneta Biały i jestem strategiem 6-cyfrowych biznesów. Właścicielką spółki Business Flow i założycielką inicjatywy My Mamy Moc, którą wspieram kobiety w rozwoju  biznesów w oparciu o dochodową sprzedaż.

Jestem certyfikowaną mentorką z akredytacją VCC i absolwentką “Szkoły Mentorów” Petra Consulting. Wykorzystuje procesy jako skuteczne narzędzia do przeprowadzania przez zmianę. A jako trenerka mocno akcentuję zastosowanie informacji w praktyce.

Moją unikalną mocą jest uważność na potencjał sprzedażowy osób, którym pomagam. Wpływa na to moje wieloletnie doświadczenie w sprzedaży w sektorach B2B i B2C.

Odczarowuję sprzedaż. Z mojego doświadczenia wynika, że sprzedaż to umożliwienie klientowi zakupu, dzięki doskonałej komunikacji i budowaniu relacji. Taka sprzedaż oparta jest na wartości i wzajemnym szacunku. Jako certyfikowana praktyk komunikacji transformującej w biznesie, pokazuję sposoby na budowanie trwałych relacji z klientami i partnerami, co przekłada się na efekty sprzedażowe oparte na solidnej strategii biznesowej, którą projektuję dla Ciebie.

Prywatnie, jestem fanką odkrywania świata – tego dalszego przez podróże, i tego – bliskiego, gdy na nowo odkrywam codzienność towarzysząc moim córkom w dorastaniu.

© 2024 My Mamy Moc  | Regulamin | Polityka prywatności